Nasza kadra

Życzę Wam aby czas spędzony w Progresji był owocny w zdobywanie wiedzy, nowych doświadczeń oraz zawieranie nowych przyjaźni.
Razem z moją kadrą dydaktyczną dołożymy wszelkich starań żeby zarazić Was pasją do kosmetyki.

Pasję do piękna i naturalności zaobserwowałam już w młodym wieku. Zawsze dążyłam, aby się rozwijać, poznawać coś nowego i dzielić się
z innymi moimi osiągnięciami.
Swój zawód wykonuję od kilku lat z ogromną pasją i zaangażowaniem. Wiele szkoleń, które przeszłam oraz makijaży permanentnych które wykonałam nauczyły mnie perfekcji. Przygotowuje się do Mistrzostw  w  makijażu permanentnym, pragnę przełamać bariery
i pokazać że wszystko można osiągnąć. Przykładam uwagę do najmniejszego szczegółu. Na rynek Polski chciałabym wprowadzić zagraniczne metody pigmentacji od najbardziej utalentowanych linergistów po to abyście wyróżniały się na tle swojej konkurencji.
Świat makijażu permanentnego nie zna granic. Każdego dnia wzbogaca się o nowatorskie pomysły i świeże techniki, dzięki którym osiągamy realistyczny efekt.
Aktualnie Nasza Ania jest Mistrzynią Polski w Makijażu Permanentnym Ust. Zdobyła I miejsce w Mistrzostwach Makijażu Permanentnego Lips Chempionship MasterClass.

Nazywam się Joanna Kliczka. Jestem kosmetyczką, wizażystką stylistką i pedagogiem. Ukończyłam szkołę kosmetyczną, roczną szkołę wizażu i stylizacji, a także odbyłam liczne kursy
z zakresu makijażu, stylizacji brwi i rzęs. Uważam, że człowiek powinien stawiać na ciągły rozwój osobisty, dlatego wciąż podnoszę swoje kwalifikacje. Kocham swoją pracę, jest ona moim żywiołem.
Zapraszam Was do udziału w kursach zarówno indywidualnych jak i grupowych podczas których zdradzę Wam swoje makijażowe tricki dzięki którym będziecie umiały podkreślić kobiece piękno, a każda z Pań wychodząc ze stworzonym przez Was makijażem będzie mogła się poczuć jeszcze piękniej!

Ukończyłam szkołę kosmetyczną 15 lat temu. Od tamtej pory zajmuje się branżą beauty. Od 5 lat zajmuję się także medycyną estetyczną. Moim głównym osiągnięciem są szkolenia ukończone w Moskwie u wybitnych lekarzy oraz wiele innych szkoleń odbytych w Polsce. Kolejnym założonym przeze mnie celem jest ukończenie szkoły pielęgniarskiej 😉

Nazywam się Wiktoria Piskunowicz. Od lat nastoletnich zajmuję się kosmetyką, która stała się moja pasją, a później zawodem . Kocham upiększać Wasze oczy i podkreślać ich blask. Przeszłam wiele szkoleń z zakresu stylizacji rzęs i nadal się rozwijam. Uwielbiam swoją pracę. Dlatego jeśli nie boisz się wycisku praktycznego i nabywania ogromu wiedzy , zapraszam na swoje szkolenia do szkoły kosmetycznej Progresja. Uskrzydlajmy marzenia – Wiktoria.

Nazywam się Monika Buda. Jestem licencjonowanym kosmetologiem ze specjalizacją – podologia.
Ukończyłam studia podyplomowe
z przygotowania pedagogicznego i od 2012r uczę inne osoby w szkole jak i na różnych kursach
i szkoleniach.
W Progresji możecie mnie spotkać w dwuletniej szkole, rocznej szkole kosmetycznej, na specjalizacji z podologii, na kursach
i szkoleniach.
Poza podologią uczę podstaw kosmetyki, zabiegów twarzy, oczu i zabiegów na ciało i dłonie.

Nazywam się Monika Kasprowiak. Jestem kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem
w pracy w gabinecie kosmetycznym oraz
w nauczaniu zawodu na kierunku technik usług kosmetycznych. Swoją wiedzę na temat pracy kosmetyczki, zdobyłam pracując ponad 10 lat
w renomowanych salonach w Poznaniu oraz prowadząc własny gabinet. Od kilku lat pracuję jako nauczyciel, dzieląc się z przyszłymi kosmetyczkami, moją wiedzą i doświadczeniem z zakresu kosmetyki.
Na moich lekacjach przekazuję nie tylko wiedzę teoretyczną i praktyczną, ale także kładę duży nacisk na odpowiednią higienę pracy oraz wysoką jakość obsługi klienta w gabinecie kosmetycznym. Zapraszam do 2-letniej Policealnej Szkoły Kosmetycznej Progresja. Obiecuję, że dołożę wszelkich starań, aby zarazić Cię moją pasją do zabiegów pielęgnacyjnych i upiększajacych.

Nazywam się Alicja Michalak. Z wykształcenia jestem kosmetologiem ze specjalizacja SPA i wellness. Ukończyłam również Roczną Szkołę Wizażu i Stylizacji oraz szereg szkoleń z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała.
Dzięki pracy w wielu salonach kosmetycznych zdobyłam bogate doświadczenie praktyczne, którym chętnie się z Wami podzielę zdradzając ,,sekrety” tego zawodu.
Miałam również okazje pracować jako nauczyciel przedmiotów zawodowych i teoretycznych na kierunku technik usług kosmetycznych w innych placówkach.

W Progresji również spotkamy się na zajęciach z podstaw kosmetyki z zabiegów twarzy, oczu i zabiegów na ciała i dłonie w dwuletniej szkole kosmetycznej.